01/02/2014

O společnosti

O nás

Firma Lacitta s.r.o. je výhradním dovozcem dětského a městského mobiliáře italské značky Metalco, BELLITALIA a City Design. Jedná se o výrobce s celosvětovou působností, kteří již 40 let dodávají na světový trh produkty známé svým špičkovým designem a kvalitními materiály.

 

Tato spolupráce nám umožňuje nabízet prvotřídní mobiliář zahrnující parkové lavičky a posezení, odpadkové koše, přístřešky hromadné dopravy, stojany na kola, květináče a pítka, vitríny a informační tabule, ochranné mříže ke stromům, zábradlí a zábrany vjezdu, betonový mobiliář, popelníky a mnoho dalšího.

 

Kromě standardní nabídky mobiliáře se věnujeme také realizaci projektů na míru, v rámci kterých poskytujeme i komplexní poradenství. Díky špičkovému týmu designérů a silnému technickému zázemí jsme schopni zpracovávat i ty nejnáročnější projekty městského mobiliáře. Klientům prezentujeme také vizualizace a 3D náhledy, aby měli jasnou představu o výsledném provedení.

 

Kromě výše zmíněných služeb realizujeme na míru také dětský mobiliář pro venkovní dětská hřiště, interiérová hřiště a dětské koutky pro zábavní centra, obchodní domy a jiná místa, kde je potřeba zabavit nejmenší. V případě zájmu o spolupráci nás kdykoliv kontaktujte.