Materiály

Udržitelnost používaných materiálů

Městský mobiliář splňuje velmi zásadní roli, a sice starat se o nás tak, abychom dobře trávili svůj čas ve společných prostorách, ať už venkovních nebo vnitřních. Proto si myslíme, že každému výrobku je třeba věnovat potřebný čas a pozornost. Jen díky našim mnohaletým zkušenostem můžeme dobře využít technologie a strategie k vývoji každého detailu našeho výrobku. Zveme vás k návštěvě našeho webu, abyste objevili všechny tyto malé velké detaily, kterým se věnujeme a které vývoj městského mobiliáře vyžaduje.
Od pravidelných kontrol až po údržbu s vámi budeme sdílet naše know-how. Protože každý kus městského mobiliáře má svoji hodnotu, kterou musíme chránit a respektovat.

zpět na seznam materiálů

Každý kus městského mobiliáře má svoji historii, historii vybraných materiálů: pozornost, se kterou byly vybrány, technologii, kterou byly opracovány. Milujeme ocel: známe ji do hloubky, s pečlivostí a vášní ji opracováváme.
Už od začátku jsme věřili v sílu barvy. Byli jsme první , kdo vytušil potenciál cortenu, který se používá k výrobě městského mobiliáře. Vymysleli jsme náš vlastní cyklus jeho dozrávání, který využívá atmosférické vlivy a šetřící vodu, každý kus je unikátní a neopakovatelný.
Vybíráme dřevo z lesů, o které je pečováno odpovědným způsobem a jeho zpracování věnujeme pozornost, kterou si živý materiál zaslouží.
Každý den se ptáme na otázky budoucnosti: zamilovali jsme se do udržitelnosti a neuvěřitelné lehkosti materiálu WPC a elegantní praktičnosti HPL. Necháváme se inspirovat betonem, jeho sílou a přirozeností.
Nikdy se neunavíme jeho studiem a vývojem.

Klikněte zde pro další informace o materiálech

„Vzduchové bubliny“ v našich betonových výrobcích
Vzduchové bubliny jsou někdy mylně považovány za vady. Ve skutečnosti jsou přirozeným výsledkem výrobního procesu, který respektuje zrání suroviny a umožňuje betonu „dýchat“, jak ukazujeme v následujícím videu.
Každý z našich betonových výrobků má jinou strukturu: to dává výrobku přirozený a jedinečný nádech.