• Klíčové slovo je «stile».

  Klíčové slovo je «stile».

  STILE není jen název této unikátní knihy, která v sobě spojuje více než třicet let výroby Metalco, ale je to především slovo, které ztělesňuje pojem „Made in Italy“. Elegance a zároveň 5 směrů, kterými se společnost Metalco charakterizuje: (Story – Historie), (Technology – Technologie), (Innovation – Inovace), (Luxury – Luxus) a (Ecology – Ekologie).

 • O nás

  Firma Lacitta s.r.o. je výhradním dovozcem dětského a městského mobiliáře italské značky Metalco, BELLITALIA a City Design. Jedná se o výrobce s celosvětovou působností, kteří již 40 let dodávají na světový trh produkty známé svým špičkovým designem a kvalitními materiály.

   

  Tato spolupráce nám umožňuje nabízet prvotřídní mobiliář zahrnující parkové lavičky a posezení, odpadkové koše, přístřešky hromadné dopravy, stojany na kola, květináče a pítka, vitríny a informační tabule, ochranné mříže ke stromům, zábradlí a zábrany vjezdu, betonový mobiliář, popelníky a mnoho dalšího.

   

  Kromě standardní nabídky mobiliáře se věnujeme také realizaci projektů na míru, v rámci kterých poskytujeme i komplexní poradenství. Díky špičkovému týmu designérů a silnému technickému zázemí jsme schopni zpracovávat i ty nejnáročnější projekty městského mobiliáře. Klientům prezentujeme také vizualizace a 3D náhledy, aby měli jasnou představu o výsledném provedení.

   

  Kromě výše zmíněných služeb realizujeme na míru také dětský mobiliář pro venkovní dětská hřiště, interiérová hřiště a dětské koutky pro zábavní centra, obchodní domy a jiná místa, kde je potřeba zabavit nejmenší. V případě zájmu o spolupráci nás kdykoliv kontaktujte.

 • Kontaktní údaje

  Kontakt

  metalco@metalco-mobiliar.cz
  Tel.: +420 601 222 604
  IČ: 03458326
  DIČ: CZ03458326

  Obchodní oddělení

  sales@metalco-mobiliar.cz
  Tel.: +420 724 029 020

  Sídlo

  Palackého 518/14
  769 01 Holešov