Městský mobiliář

Pro města a veřejná prostranství dodáváme městský mobiliář  renomované značky Metalco (City design) a Bellitalia . Tyto produkty spojují špičkovou kvalitu, estetiku a funkčnost, které jsou charakteristické pro italský styl.

Mobiliář  je pečlivě navržen s ohledem na moderní estetiku a praktické potřeby jeho uživatelů. Kvalitně zpracované materiály a povrchové úpravy dodávají jednotlivým prvkům vysokou odolnost a dlouholetou životnost. Většina z nich jsou bezúdržbové.

Kdykoliv nás kontaktujte a oživte své prostory s prvotřídním mobiliářem z naší nabídky!

NABÍDKA MOBILIÁŘE

Naše kolekce městského mobiliáře nabízí vyváženou kombinaci designu a kvality s ohledem na bezpečnost. Své prostory tak snadno oživíte skrze moderní lavičky a posezení, stojany na kola, zábradlí, přístřešky a další mobiliář. Veškeré použité materiály, odstíny a povrchové úpravy najdete v online brožuře Materiály a údržba Metalco.

Lavičky a posezení

Pro pohodlí a odpočinek jsou lavičky a posezení neodmyslitelným prvkem mobiliáře. Vyrábíme moderní lavičky, které jsou pohodlné, bezpečné a odolné vůči povětrnostním podmínkám. Ať už je pro vaše okolí lepší betonová lavička nebo celokovová lavička, v naší nabídce najdete také dřevěné lavičky, kruhové lavičky nebo sety a pikniková sezení.

Parková lavička Horn
Odpadkové koše

Odpadkové koše

Vytvořte pro vaše městské prostředí čistší a udržitelnější prostředí! Naše odpadkové koše kromě odpadového hospodářství vytváří také esteticky příjemné prvky pro jakékoliv veřejné prostory. Koše na tříděný odpad umožňují obyvatelům snadné třídění odpadu, ať už se jedná o plasty, papír nebo jiné materiály. Náš sortiment představuje ekologická a designová řešení.

Popelníky

Všechny popelníky jsou navrženy s ohledem na funkcionalitu a vizuální harmonii s okolním prostředím. Materiály, jako ocel a PDM , zajišťují odolnost a jsou bezúdržbové. Naše široká nabídka designů a velikostí umožňuje snadné začlenění popelníků do různých částí města, od parků a chodníků až po náměstí.

Popelníky

Kontaktujte nás!

Jsme denně k vašim službám, neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

stojan na koloběžky

Boxy a stojany na kola

Podporujeme aktivní a ekologickou dopravu ve vašem městě s našimi praktickými boxy a stojany na jízdní kola představujícími inovativní řešení pro uskladnění kol. Boxy pro jízdní kola nabízí bezpečné úložiště s možností uzamykání, což nejen že chrání kola před krádeží, ale také podporuje udržitelný způsob přepravy.

Zábrany vjezdu a zábradlí

Hledáte způsob, jak skrze mobiliář zvýšit bezpečnost ve vašem městě nebo obci? Zábrany vjezdu a zábradlí z naší kolekce vynikají pevností a odolností a nabízí efektivní řešení pro kontrolu přístupu. Díky materiálům z kvalitních surovin tak můžete získat například nerezové zábradlí, ocelové zábradlí, zahrazovací sloupky, ocelové zábrany vjezdu a další produkty. Mnohé z nich jsou multifukční a slouží zároveň jako stojany na kola nebo jednomístné posezení.

Zábrana vjezdu

Betonový květináč

Květináče, pítka a ochrany stromů

Oživte městský prostor a poskytněte obyvatelům harmonii s přírodou! V kategorii květináče, pítka a ochrany stromů najdete elegantní a praktické prvky , které přinesou vašemu okolí barvy a příjemnou atmosféru. Splní nejen estetickou, ale také praktickou funkci, nejen díky kvalitním materiálům a odolnosti vůči vnějším vlivům.

Pítka jsou nabízena také ve variantě pro psy.

Vývěsní a informační panely, vitríny a směrovky

Naše vývěsní tabule a informační panely poskytnou obyvatelům i návštěvníkům vždy aktuální informace o veškerém dění. Vitríny mohou být umístěny v interiéru i exteriéru a prezentovat mimo jiné kulturní události, jako například ICARO vitrína.

Vývěsní a informační panely

Přístřešky hromadné dopravy

Přístřešky hromadné dopravy a zastřešení

Zajistěte cestujícím hromadné dopravy ochranu před nepřízní počasí a komfortní čekání na autobus, tramvaj nebo trolejbus! Přístřešky hromadné dopravy a zastřešení od firmy Metalco nabízí dostatek prostoru pro skupiny cestujících a praktické řešení zabezpečující moderní osvětlení. Tento typ mobiliáře zaručeně zlepší kvalitu veřejné dopravy ve vašem okolí s ohledem na ergonomii a pohodlí. Naše přístřešky nemají jen užitnou hodnotu, ale dodáváme špičkový design pro krásné prostředí všech obyvatel a návštěvníků.

MOBILIÁŘ – REALIZOVANÉ PROJEKTY

Hledáte inspiraci pro váš projekt městského mobiliáře? Naše realizace naleznete na mnoha místech po celém světě. V České republice a Slovensku dodáváme již více než 25 let!  Podívejte se na naše portfolio realizací a inspirujte se.

NOVINKY

Náhled článků ze sekce Novinky