Archiv

01/07/2013

Agorà lavička

Parková lavička Agorà, u které lze kombinovat různé materiály a vytvořit tak mnoho variant podoby. Použitými materiály mohou být plech, perforovaný plech, dřevo, nerezová ocel. Jako doplněk je možné objednat (více...)

01/12/2017

AIR-PORT L set laviček

Set modulárních laviček AIR-PORT L k dispozici ve třech materiálových provedeních: ultra vysokomolekulární beton (UHPC), exotické dřevo nebo celokovové provedení. Podnože jsou z hlíníkové litiny. K zabetonování pomocí závitových tyčí nebo k prostému usazení na podlahu. (více...)

01/12/2017

ALTEREGO lavička, lehátko a květináč

ALTEREGO je souprava složená ze základního modulu 2300x600 mm z vysokomolekulárního betonu (HPC), cortenu nebo oceli. Lavička nebo lehátko ako krajinný prvek. K tomuto modulu se přidávají květináče, totem a (více...)

18/01/2018

AUSTEN květináč / lavička

Květináč nebo lavička Austen je lichoběžníkový stavebnicový prvek vyrobený z vysoce kvalitního betonu (UHPC). Díky rozšířenému tvaru se může stát květináčem nebo lavičkou. Verze lavičky je doplněna sedákem z exotického (více...)

20/12/2017

COBRA lavička a květináč

Lavička z exotického dřeva nebo modřínu, nosná konstrukce z oceli s práškovou barvou nebo cortenu. Jde o modulární systém, který umožní vytvářet vlastní tvary vzhledem k požadavkům daného prostoru. K přišroubování. Život ve městě (VITAURBANA) Život ve městě je (více...)

08/01/2018

GRANDIFIORIERE krajinný prvek

Kolekce GRANDIFIORIERE umožňuje vytvořit květinový rám nebo ohraničení ve třech různých výškách formy čtvercové, obdélníkové nebo kulaté. Materiálové provedení je corten nebo ocel s práškovou barvou. Je možné dále integrovat (více...)

10/01/2018

ISOLAURBANA lavička s květináčem

ISOLAURBANA je soustava laviček, která se skládá ze základního modulu 2100x750 mm z vysokomolekulárního betonu (HPC) a modřínu, nebo exotického dřeva. Sokl je z hliníku. K tomuto základnímu modulu je možné řadit (více...)

22/01/2018

Květináče BALZAC

Květináče Balzac jsou vyrobeny z betonu s příměsí žuly ve formě obráceného zvonu. Může být dodán s povrchem pískovaným nebo leštěným. Nabízíme ve 3 výškách s možností verze lavičky. Průměr (více...)

02/04/2014

Lavička / stůl Nuvola

Lavička Nuvola rovného tvaru se sedákem a eventuálně i opěradlem z masivního dřeva a kovovými podnožemi.  Svým tvarem je lavička velmi pohodlná. Je možné ji kombinovat se stolem ze stejné designové série. (více...)

14/05/2014

Lavička Canapè

Oboustranná lavička Canapè z masivního dřeva a kovové konstrukce. Vhodná do exteriéru i interiéru. (více...)

11/07/2013

Lavička Diamante

Lavičku Diamante tvoří posezení z betonu s příměsí mramoru nebo žuly, dodávaná jako rovná s polovičním, jedním nebo dvěma otvory, nebo ve verzi sekční 45°. Lavička rovná a s jedním otvorem je nabízena také (více...)

11/07/2013

Lavička Diamante s dřevěným sedákem

Lavičku tvoří posezení z betonu s příměsí mramoru nebo žuly, dodávaná jako rovná s polovičním, jedním nebo dvěma otvory, nebo ve verzi sekční 45°. Lavička rovná a s jedním otvorem je nabízena také v provedení exotického (více...)

08/01/2018

Lavička Foresta

Lavička Foresta tvořená dvěma dřevěnými trámy (lepený modřín) s mírným sklonem do středu z důvodu odtoku vody. Lavička má dvě varianty: hranoly uložené střídavě pro variantu pouze lavičky, nebo hranoly proti sobě (více...)

08/07/2013

Lavička Giada

Lavičku Giada tvoří nosníky ve tvaru „L“ z betonu s příměsí žuly nebo mramoru. Sedák je z exotického dřeva. Lavička je dodávána ve dvou standardních délkách.   (více...)

08/07/2013

Lavička Lucky

Lavičku Lucky vyrábíme v mnoha materiálových kombinacích, které se mohou kombinovat i v rámci jedné lavičky. Jako doplněk nabízíme ruční opěrky z hliníkové litiny. (více...)

17/01/2018

Lavička Ponte

Lavička Ponte je designově řešená lavička do městského prostředí. Konstrukce je z hliníkové litiny a sedák z exotického dřeva. K přišroubování nebo k zabetonování. (více...)

09/01/2014

Lavička Pouf – Divano – Trono

Lavička Pouf - Divano - Trono, jejíž sedák je tvořen dřevěnými latěmi, které kopírují tvar ohýbaných kovových podnoží. Lavička je nabízena s opěradlem i bez a se stupínkem. (více...)

08/07/2013

Lavička Riva

Lavička Riva je dodávána v provedení 1, 3 nebo 6 místném. Konstrukce je hliníková se dvěma nebo třemi podnožemi. Sedadlo a opěradlo jsou dřevěné. Zvláštností lavičky je skutečnost, že žádný spojovací (více...)

08/07/2013

Lavička Sculpture

Lavička Sculpture je dodávána ve dvou délkách. Konstrukce je kovová, sedák a opěradlo ze dřevěných latí. K zabetonování nebo přišroubování k povrchu. (více...)

08/07/2013

Lavička se stolem Merenda

Lavička se stolem je vyrobena z jediného kusu plechu vyřezaného laserem. Ideální pro veřejné parky a pikniková posezení.  Vyrábíme ve třech rozměrech. Je možné objednat také v provedení sedáku z teakového dřeva. (více...)

08/07/2013

Lavička Sedis | Sedis Torsion

Lavička se sedákem a opěrkou ze dřeva, podnože litinové. Podívejte se také na projekty: - Piazza Ranzoni Verbania - Itálie - Sedis "Pop" Cascina - Itálie - Blk 458 Yishun Avenue - Singapur (více...)

08/07/2013

Lavička Valencia

Lavička Valencia sestává z masivní ocelové konstrukce. Sedák je tvořen čtyřmi latěmi z exotického dřeva. Lavička je dodávána s jedním jebo dvěma opěradly. Opěradla mohou být umístěna na stejné nebo protilehlé straně. (více...)

17/01/2018

Lavička Victor s kruhovými květináči

Lavička Victor je nezvykle velká lavička se sedákem z modřínu nebo exotického dřeva. Nosnými prvky jsou dva kruhové kovové květináče ø 590 mm. K přišroubování nebo k zabetonování. (více...)

10/11/2014

Lavička, parkové křeslo Club A,B

Lavička, parkové křeslo Club A,B je posezení nezvyklého tvaru z ohýbaného plechu s dřevěným obložením. Parkové křeslo ve dvou velikostech. Upevnění: pomocí kotev (více...)

22/01/2018

Modulární květináče TRIANGLE

Květináče TRIANGLE trojúhelníkového tvaru s lavičkou z dřeviny Okumé. Je možné začlenit jeden, dva nebo čtyři květináče. K osazení na místo bez kotvení. (více...)

10/11/2014

Modulární sezení Lorenz

Nepřeberné množství tvarů je možné sestavit z laviček Lorenz. Proto vám nabízíme i neobvyklé tvary do „Y“ a oblouku. Modulární sezení Lorenz je vhodné do všech veřejných i firemních prostor. Provedení je (více...)

09/07/2013

Moonstone posezení

Monolitické posezení Moonstone velmi volného tvaru je vyrobeno ze směsi betonu a mramoru. Na objednání je možné povrch upravit pískováním nebo leštěním, doplnit o půlkruhovou lavičku z exotického dřeva. Dodáváme ve dvou (více...)

02/07/2013

Odpadkový koš BOX

Odpadkový koš BOX je možné dodát v několika materiálových kombinacích a rozměrech. Na vyžádání také s popelníkem. Objem: 50/100/135 l (více...)

02/07/2013

Odpadkový koš Spencer

Odpadkový koš Spencer C-Q -E -R -T -TC -W -LIBRE -ST Celokovový odpadkový koš Spencer se stříškou a možností doplnění o popelník. Stříška je otevíratelná pomocí patentovaného systému Metalco. Odpadkový (více...)

02/07/2013

Odpadkový koš Yes

Odpadkový koš Yes je vyroben ze silného plechu a exotické dřeviny teak. Stříška je v úhlu 45°, koš je otevíratelný ze strany pomocí klíče. Jedná se o odpadkový koš s popelníkem. (více...)

10/11/2014

Posezení Pic Nic

Posezení Pic Nic je tvořen lavičkami a stolem z masivního dřeva a ocelovou nosnou konstrukcí, nápaditě tvořenou písmeny. (více...)