Archiv

02/07/2013

AERO odpadkový koš na tříděný odpad

Odpadkové koše AERO jsou celokovové, mají tři nebo čtyři vnitřní nádoby na tříděný odpad. Řazení košů je lineární. Horní část koše je hliníková, uzamykatelná, otevírá se pomocí dvou plynových pístů. K (více...)

01/12/2017

AIR – A set laviček se stolem

AIR - A je celokovový set dvou laviček se stolem. Souprava laviček se stolem AIR - A jsou odolné vůči vandalům. Kotvení: volně položené nebo kotvení pomocí závitových tyčí Rozměr a váha: 2200x1700 (více...)

29/02/2016

AIR – C lavička se stolem

Modulární lavička se stolem rovného (AIR-C) nebo vlnkovitého tvaru (AIR-CS) z UHPC (Ultra High Perfomance Concrete) na ocelové konstrukci. AIR-CS je prvním „demokratickým“ stolem na světě. Dovoluje pohodlné sezení jak dospělých, (více...)

01/12/2017

AIR-PORT A celokovová lavička

Celokovový set laviček, podnože jsou z hliníkové litiny. K dispozici ve třech provedeních: bez opěradla, s polovičním pravým nebo levým opěradlem. Kotvení: pomocí závitových tyčí nebo k prostému usazení na podlahu Rozměry a váhy: AIR - (více...)

01/12/2017

AIR-PORT L set laviček

Set modulárních laviček AIR-PORT L složených z dřevěného sedáku a dvou podnoží. K dispozici jsou tři verze: bez opěradla, s polovičním pravým opěradlem nebo polovičním levým opěradlem. Podnože jsou z (více...)

01/07/2013

ECOMIX koš na tříděný odpad

Koš na tříděný odpad Ecomix se zajímavou stříškou z hliníkové slitiny. Může být však používán i na netříděný odpad se stříškou v jedné barvě. Sériově dodáván včetně popelníku. Kotvení: k přišroubování Objem: (více...)

02/07/2013

EXPLOSION zábrana vjezdu

Zábrana vjezdu Explosion je čtvercového tvaru s dekorativním prvkem ve spodní části (diagonální otvor), který umožňuje vsunutí nerezové nebo barvené vnitřní části sloupku. Kotvení: k zabetonování nebo přišroubování Rozměry a váhy: 70x70 mm (výška) (více...)

08/07/2013

FRECCIA lavička

Lavička Freccia je složená z jednomístných posezení z děrovaného plechu geometrických tvarů. Podnože jsou nastavitelné a lavička je dodávána včetně ručních opěrek. Kotvení: volně stojící nebo kotvení pomocí závitových tyčí Rozměr a váha: 1625x620 mm (výška (více...)

19/05/2021

FUENTE DOG pítko

Pítko oválného tvaru se dvěma tlačítkovými bateriemi z chromované mosazi. Z jedné strany je pítko se zabudovanou nerez nádobou pro psy, z druhé strany klasické pítko s obdélníkovou výpustí. Kotvení: k (více...)

06/06/2016

GAVITELLO odpadkový koš

Odpadkový koš Gavitello je vyroben z HPC (High Performance Concrete), k dispozici v povrchové úpravě VELLUTO (sametový), vrchní část je z nerezové oceli s trojhranným zámkem a držákem na pytel (více...)

10/01/2018

ISOLAURBANA lavička | květináč

ISOLAURBANA D | W Model D je lavice bez opěradla, se sedákem z HPC (High Performance Concrete) a dvěma hliníkovými podnožemi opatřenými práškovou barvou. Model W je lavice bez opěradla, složená (více...)

03/07/2013

LITTERA-FLORA-STELO ochranná mříž

Celokovová ochranná mříž ke stromům, čtvercová s kulatým otvorem. Laserem vypalovaný vzor: lístky (FLORA), písmena (LITTERA) nebo geometrické obrazce (STELO). Kotvení: upevnění  do rámu Volitelné: osazovací rám Ochranná mříž Flora - rozměry: Ø 320 (více...)

28/05/2018

MIZAR S sedák

Monolitický sedák Mizar S je vyroben z HPC (High Performance Concrete). Může být instalován samostatně nebo v kompozici s prvky z kolekce Isolaurbana a kolekce Twin. Kotvení: volné stání Rozměr a váha: 377x377 (více...)

20/05/2021

PARAGUAS fontána na pití

Fontána na pití s mosaznou baterií a tlačítkovým spínačem na automatické vypnutí. Odtoková nádrž kulatého tvaru umožňuje čištění a je vybavena odtokovým systémem znemožňujícím její přeplnění. Kotvení: k zabetonování Rozměr a váha: Ø (více...)

03/07/2013

PERLA C, Q ochranná mříž ke stromům

Ochranná mříž ke stromům ze zdobeného ocelového plechu. Je k dispozici v kruhové nebo čtvercové verzi různých velikostí. Kotvení: upevnění do rámu Volitelné: osazovací rám Rozměry: PERLA C Ø 500 mm Ø 990 mm H (více...)

08/07/2013

SARAH lavička

Monolitická lavička Sarah je vyrobená z betonu s příměsí žuly nebo mramoru. K dispozici verze s opěradlem nebo bez. Sedák lavičky je leštěný, ostatní povrchy jsou pískované. Pro snadnou manipulaci (více...)

10/11/2014

SUNNY ochranná mříž ke stromům

Ochranná mříž ke stromům Sunny je celokovová, čtvercového tvaru s kulatým otvorem.  K dispozici je kovový rám. Kotvení: upevnění do rámu Rozměry: Ø 500 mm (délka) 990 mm (výška) 35 mm Ø 500 mm (více...)

02/07/2013

TOPAZIO odpadkový koš

Odpadkový koš Topazio na tříděný odpad je vyroben z betonu s příměsí žuly nebo mramoru. Stříška je z hliníkové litiny a je vybavena popelníkem. Uvnitř koše je držák na plastový (více...)