Dětský mobiliář

Hledáte dětský mobiliář, který podpoří zábavu, učení i zdravý vývoj dětí? Potom jste na správném místě! Nabízíme kvalitní a bezpečné produkty, které podporují hravost u nejmenších. Na výrobu naší kolekce dětského mobiliáře využíváme špičkové bezúdržbové materiály a prvotřídní vybavení navržené s ohledem na potřeby a pohodlí dětí.

V případě zájmu o dětský mobiliář nás kdykoli kontaktujte.

NABÍDKA DĚTSKÉHO MOBILIÁŘE

Nabízíme širokou škálu dětského mobiliáře, ať už potřebujete vybavit venkovní hřiště, dětské koutky nebo zábavní centra.

houpadlo safari tygr

Mobiliář pro venkovní hřiště

V naší široké nabídce dětského mobiliáře pro venkovní využití najdete vše, co potřebujete pro venkovní hřiště pro děti. Dětské herní prvky od klasických kousků, jako je skluzavka, houpačka nebo lezecká stěna, až po inovativní prvky, jako například lanová pyramida, prolézací tunel s mostem a mnoho dalších. Náš venkovní dětský mobiliář je navržen s ohledem na bezpečnost, odolnost a zábavu dětí na dlouhé hodiny.

Mobiliář pro Interiérové hřiště

Nabídka našeho dětského mobiliáře pro interiérové hřiště zahrnuje pohodlné a bezpečné dětské koutky, které podporují vývoj a kreativitu dětí. Jsou ideálním prostředím pro hraní, učení a odpočinek. Kromě toho nabízíme také trampolíny do dětských center, které zajišťují atraktivní a zábavnou aktivitu pro děti. Každou trampolínu přizpůsobíme velkosti vašeho prostoru.

Dětský mobiliář s širokým využitím

V této kategorií nabízíme produkty vhodné jak pro venkovní, tak pro vnitřní prostory. Patří sem zábavné herní panely, které poskytují dětem možnost zábavy a učení v různých prostředích. Naše nabídka je široká a zahrnuje tyto kategorie zábavných herních panelů:

Výtvarné a hrací panely

Podpořte dětskou tvořivost a fantazii s našimi výtvarnými a hracími panely. Nabízíme širokou škálu kreslících ploch a hracích prvků, které rozvíjejí dětskou představivost a smysl pro umění.

Pohyblivé hrací panely

Rozhýbejte děti s našimi pohyblivými hracími panely. Otočné a posuvné panely rozvíjejí motoriku a koordinaci dětí zábavnou a interaktivní formou. Vyberte si z široké nabídky panelů s různými motivy a funkcemi.

Bludiště na pružině

hrací panel

Hrací zvukové panely

Vytvořte interaktivní a zábavné prostředí skrze hrací zvukové panely. Panely reagují na dotek a vydávají různé zvuky, čímž podněcují dětskou zvědavost a smyslové vnímání.

Hudební panely

Podpořte hudební nadšení dětí s hudebními panely, které hrají melodie a rytmy, čímž rozvíjejí dětský hudební sluch a smysl pro rytmus.

Zrcadlové panely

Zrcadlové panely nabízí dětem možnost pozorovat se a zkoumat svůj obraz, čímž se učí vnímat sebe i své okolí a zažívají také spoustu zábavy.

Zábavné a vzdělávací panely

Tyto zábavné a vzdělávací panely nabízí interaktivní hry a aktivity, které rozvíjejí dětskou inteligenci, logiku a znalosti v různých oblastech. Děti se s nimi budou bavit a zároveň se učit novým věcem.

zrcadlový panel konkávní

MÁM ZÁJEM O DĚTSKÝ MOBILIÁŘ

Kontaktujte nás a získejte dětský mobiliář pro svůj projekt!

Dětský mobiliář – realizované projekty

Dětský mobiliář přizpůsobíme na míru přesně dle požadavků klienta. Zde vám pro inspiraci nabízíme přehled realizovaných projektů nejen pro dětský, ale i městský mobiliář. Našim spokojeným klientům jsme v rámci úspěšné spolupráce navrhli a zkonstruovali dětské koutky i hřiště na přání. Prohlédněte si některé z realizovaných projektů.

NOVINKY

Náhledy nejnovějších článků