Archiv

02/02/2018

Altus, Latus vitrína

Vitríny Altus a Latus tvoří dva vertikální nosníky ve dvou průměrech a dvou výškách, vnitřní nosná konstrukce je železná, celé venkovní provedení je z hliníku. (více...)

03/07/2013

Autobusový přístřešek Arts

Nosnou konstrukci tvoří hliníkové profily, základna je ocelová. Bočnice a zadní stěna jsou vyplněny lepeným sklem nebo z děrovaného plechu. Autobusová zastávka může být doplněna nerezovým madlem podél zadní stěny, (více...)

05/02/2018

Duplus, Parvus, Singula Informační směrovky

Směrovky Duplus, Parvus, Singula jsou dodávány s jedním nebo dvěma nosnými sloupy z hliniku. Rovněž samotné směrovky jsou hliníkové. Na jeden nosný sloup mohou být umístěny 3 směrovky, na dva sloupy až 5 směrovek. Dodáváno ve (více...)

02/02/2018

Informační tabule Bach

Informační tabule Bach je dodávána ve dvou rozměrech jako jednostranná. Je vyrobena z hliníkových profilů a bezpečnostního skla 4+4 mm, včetně zámku. Dodávané rozměry vitríny: 700x1000,  1400x1000 mm Použitý materiál: pozinkovaná ocel a prášková (více...)

05/02/2018

Informační tabule Lanzarote

Informační tabule na sloupu, který je dodáván ve dvou velikostech a v provedení buď ocelovém nebo hliníkovém. Na sloupu  mohou být připevněny až dvě informační tabule. Tabule mohou být ke sloupu (více...)

10/01/2018

ISOLAURBANA lavička s květináčem

ISOLAURBANA je soustava laviček, která se skládá ze základního modulu 2100x750 mm z vysokomolekulárního betonu (HPC) a modřínu, nebo exotického dřeva. Sokl je z hliníku. K tomuto základnímu modulu je možné řadit (více...)

17/01/2018

Kolekce laviček LIBRE DOPPIA

Oboustranná lavička Libre Doppia sestávající ze série ocelových trubek svařených na podpěrných ramenách, které jsou vzájemně spojeny silnou vodorovnou tyčí. K dispozici v lineární verzi, sektor 45 ° nebo 15 (více...)

19/01/2018

Koš na tříděný odpad SET

Koš na tříděný odpad SET ve formě trojlístku pro použití ve vnitřních prostorách. Vnější konstrukce je hliníková se třemi otvory barevně rozlišenými na tříděný odpad. Koš je vybaven třemi separátními (více...)

11/07/2013

Lavička Libre

Lavička Libre může být jednostranná, oboustranná, s nebo bez opěradla. Celokovová konstrukce lavičky Libre je posazena na hliníkových nebo ocelových podnožích v závislosti na typu upevnění k povrchu. Lavičky jsou rovného či (více...)

11/07/2013

Lavička Libre Evolution

Lavička Libre Evolution s oboustranným sezením, celokovová, nosná konstrukce je z ohýbaného plechu. Každý jednotlivý profil lavičky má jiný tvar v závislosti na svém umístění. Podnože jsou z hliníkové litiny nebo oceli podle typu upevnění (více...)

11/07/2013

Lavička Libre Settore

Lavičky Libre Settore jednostranné, oboustranné, s nebo bez opěradla. Celokovová konstrukce je posazena na hliníkových nebo ocelových podnožích v závislosti na typu upevnění k povrchu. Lavičky jsou rovného či zakřiveného tvaru a (více...)

08/07/2013

Lavička Riva

Lavička Riva je dodávána v provedení 1, 3 nebo 6 místném. Konstrukce je hliníková se dvěma nebo třemi podnožemi. Sedadlo a opěradlo jsou dřevěné. Zvláštností lavičky je skutečnost, že žádný spojovací (více...)

02/07/2013

Nea zábrana

Vertikální konstrukce zábrany Nea vychází ze sloupků typu PIREO, které jsou spojeny ohýbanými kovovými prvky. K přišroubování nebo k zabetonování. (více...)

02/07/2013

Odpadkový koš Cestis

Stojna odpadkového koše Cestis je z hliníkové litiny, nádoba je z oceli s úchytem na plastový pytel. Víko koše je na klíč. Na objednávku je možné vybavit popelníkem. Spojovací materiál nerezový, fixace do betonu nebo (více...)

02/07/2013

Odpadkový koš Cestum

Odpadkový koš Cestum je vyroben z hliníkové litiny, vybaven vnitřní nádobou na odpadky a je uzamykatelný. Spojovací materiál je nerezový a není vidět. Na objednávku je možné dodat včetně popelníku. (více...)

02/07/2013

Odpadkový koš Chandy

Odpadkový koš Chandy kónického tvaru z plechu a víka z hliníkové litiny, které se horizontálně otáčí. Je vybaven nerezovým popelníkem a uzamykáním na klíč. Díky speciálnímu podstavci je možné koš umístit na nerovný (více...)

02/07/2013

Odpadkový koš Single Fox

Celokovový odpadkový koš Single Fox se stříškou z hliníkové slitiny. Dvířka jsou uzamykatelná, uvnitř koše je zabudovaný držák na plastové pytle. Betonová základna koše garantuje jeho stabilitu a není dále nutné (více...)

02/07/2013

Pireo zábrana vjezdu

Sloupek Pireo je kovový, kulatého tvaru a zakončen je ozdobným prvkem z litiny. Dodáván je ve dvou velikostech. Je možné dodat včetně ok k uchycení spojovacího řetězu. (více...)

02/07/2013

Sigaro zábrana vjezdu

Sigaro zábrana vjezdu je použita hliníková litina + zvolená RAL barva. K přišroubování nebo k zabetonování. (více...)

02/07/2013

Stojan na kola Chiave

Stojan na jízdní kola „Klíč“ je tvořen dvěma ocelovými výpalky ve tvaru klíče. K dodání v různých materiálových provedeních. (více...)

30/01/2018

Stojan na kola CRUNA

Stojan na kola Cruna z hliníkové litiny eliptického tvaru. V horní části je otvor pro uzamčení jízdního kola. K zabetonování. (více...)

02/07/2013

Stojan na kola, zábrana vjezdu Apollo

Multifunkční stojan na kolo Apollo je vyroben z hliníkového výlisku, zesílen vnitřní ocelovou trubkou. Je možné ho využít i jako zábranu vjezdu. Na obou stranách je možné si vybrat z obložení (více...)

10/11/2014

Stojan na kola, zábrana vjezdu Head

Stojan na kola Head lze využít i jako zábranu vjezdu. Konstrukce je tvořena ocelovou trubkou a kruhem z hliníkové slitiny. Je určen k přišroubování. K objednání v následujícím materiálovém provedení: Hliník (více...)

02/07/2013

Zábrana vjezdu Carpi

Zábrana vjezdu Carpi je vyrobena z hliníkové litiny. Nápadná je ozdobná spirála, která prochází celou výškou sloupku. V provedení ocel a prášková barva. Barvy dle vzorníku RAL. (více...)

24/01/2018

Zábrana vjezdu Cross

Zábrana vjezdu Cross má vertikální konstrukci tipu PIREO, která je doplněna úchyty pro vnitřní nerezové výplně tvaru X. Vertikální sloupky jsou zpevněny v horní části profilem tvaru T. (více...)