• Klíčové slovo je «stile».

  Klíčové slovo je «stile».

  STILE není jen název této unikátní knihy, která v sobě spojuje více než třicet let výroby Metalco, ale je to především slovo, které ztělesňuje pojem „Made in Italy“. Elegance a zároveň 5 směrů, kterými se společnost Metalco charakterizuje: (Story – Historie), (Technology – Technologie), (Innovation – Inovace), (Luxury – Luxus) a (Ecology – Ekologie).

 • O nás

  Lacitta s.r.o. je výhradním dovozcem výrobků městského a dětského mobiliáře italských značek METALCO, BELLITALIA a CITYDESIGN.
  Výrobci s celosvětovou působností dodávají své výrobky již 40 let na světový trh a jsou známí špičkovým designem a kvalitou.

  Nabízíme: parkové lavičky, odpadkové koše, autobusové přístřešky, stojany na kola, květináče, pítka, vitríny a informační cedule včetně polepu, ochranné mříže ke stromům, zábradlí a zábrany vjezdu, betonový mobiliář a další.
  Realizujeme také projekty na míru a poskytujeme klientům poradenskou činnost v rámci našeho oboru.
  Velké technické zázemí nám dovoluje zpracovávat i ty nejnáročnější projekty městského mobiliáře ze všech dostupných materiálů. Zákazníkům poskytujeme vizualizace a 3D náhledy.

  Zabýváme se také návrhy a realizací dětských interiérových koutků a zábavních center na míru.

 • Kontaktní údaje

  Kontakt

  metalco@metalco-mobiliar.cz
  Tel.: +420 601 222 604
  IČ: 03458326
  DIČ: CZ03458326

  Obchodní oddělení

  sales@metalco-mobiliar.cz
  Tel.: +420 724 029 020

  Sídlo

  Palackého 518/14
  769 01 Holešov